OFICJALNA STRONA KLUBU

Pomocna krew popłynie już jutro

Autor: Borys
Data: 10/06/2016 - 21:02
Kategorie: Aktualności
Już jutro na stadionie przy Hetmańskiej 69 odbędzie się II Zbiórka Krwi. Hasło tegorocznej akcji brzmi "Oddajemy krew bez hamulców" . Organizatorem akcji jest Speedway Fans Stal Rzeszów przy współpracy Speedway Stal Rzeszów S.A., ZKS Stal Rzeszów i RCCK Rzeszów.

Krew będzie można oddawać już od godziny 9. Mobilny punkt poboru krwi będzie ustawiony za nową trybuną. Wszyscy, którzy włączą się w akcję otrzymają komplet pamiątkowych gadżetów, a wśród nich oprócz koszulek, vlep czy smyczy także bezpłatne wejście na mecz Stal Betad Leasing Rzeszów- SC Lokomotiv Daugavpils, który odbędzie się 10 lipca w Rzeszowie. Osoby, które oddadzą krew dostaną w pakiecie jeszcze jedną pamiątkę – świadomość, że zaangażowali się w niesienie pomocy w tak słusznej sprawie.

Ambasadorem zbiórki “Oddajemy krew bez hamulców” został Dawid Stachyra, a patronat honorowy objął Tadeusz Ferenc. Podczas akcji obecny będzie były żużlowiec i trener Żurawi, dwukrotny złoty medalista paraolimpijski Rafał Wilk. Obecni będą również żużlowcy Karol Baran, Maciej Kuciapa oraz Grzegorz Bassara.

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI