OFICJALNA STRONA KLUBU

Najmłodsi skoczkowie do wody dali z siebie wszystko

Autor: Borys
Data: 06/06/2016 - 22:13
Czwartego czerwca odbyła się kolejna edycja Grand Prix Stali Rzeszów i Memoriału Jerzego Szczerbatego. Za piękne widowisko sportowe byli odpowiedzialni najmłodsi skoczkowie.

Tym razem najmłodsi zawodnicy z grup D i E podjęli walkę o jak najlepsze lokaty. Rywalizacja była bardzo zacięta, a widzowie mogli zobaczyć wiele świetnie wykonanych skoków. Wszystko wskazuje na to, że możemy być spokojni o następców Andrzeja Rzeszutka.

Wśród dziewcząt: w kategorii E triumfowała Maja Janik przed Gabrielą Skalską i Emilią Deręgowską, a w kategorii D z trampoliny 1m Milena Pilch przed Igą Głuszak i Weronika Bojda. W kategorii 3m zwyciężyła Iga Głuszak.

Wśród chłopców: w kategorii E na trampolinie 1m  najlepiej spisał się Eryk Dróżdż. Za nim uplasowali się Filip Szot i Jakub Bulwan. Na trampolinie 3m wygrał Eryk Dróżdż przed Jakubem Bulwanem, natomiast w kategorii D na obu trampolinach wygrał Maksym Janik. Kolejne miejsca zajęli Konrad Miąsik i Oskar Cmela.

Po zakończeniu zawodów na zawodników czekała miła niespodzianka. Wszyscy wzięli udział w loterii z okazji Dnia Dziecka, do której nagrody rzeczowe ufundowała Pani Alicja Rzeszutek.

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI