OFICJALNA STRONA KLUBU

Drugi dzień Letnich Mistrzostw Polski z kolejnymi medalami dla Żurawi

Autor: Borys
Data: 29/05/2016 - 9:32
W drugim dniu Mistrzostw Polski w Skokach do wody odbywających się w Poznaniu trwała zażarta walka o miejsca na podium pomiędzy klubami z całej Polski. Sekcja Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów walczyła o nie dzielnie zdobywając w sobotę 8 medali.

Poranne konkurencje rozpoczął konkurs trampoliny 1m w którym złoto wywalczyła kończąca karierę zawodniczka Patrycja Pyrzak. Jej młodsze koleżanki z Rzeszowa: Aleksandra Błażowska i Agnieszka Frankiewicz stanęły kolejno na najwyższym i trzecim miejscu podium konkurencji trampoliny 3m kat B.

Konkurs rozegrany w licznej kategorii Open mężczyzn wygrał Kacper Lesiak, drugi był Andrzej Rzeszutek, a trzecie miejsce zdobył Paweł Kaczmarski. Wśród dziewcząt w kat. A, najlepsza okazała się Kaja Skrzek, drugie miejsce zdobyła Dominika Bąk.

W konkursie skoków synchronicznych chłopców zadebiutował duet Łukasz Wiatr i Robert Łukaszewicz dając nadzieję na dobre wyniki sportowe. Trójka naszych zawodników w konkurencji  wieży kat. B stanęła na trzech kolejnych miejscach podium.

Przed nami jeszcze jeden dzień zmagań w Poznaniu. Liczymy na kolejne sukcesy Stalowców. 

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI