OFICJALNA STRONA KLUBU

Dominacja totalna – relacja z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Skokach do wody w Częstochowie

Autor: Bohun
Data: 20/06/2016 - 17:53
Grad medali - w taki właśnie sposób należy podsumować występ zawodników ZKS Stal Rzeszów na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Skokach do wody. Z imprezy, który miała miejsca dniach 17-19 czerwca 2016 r w Częstochowie nasi podopieczni przywieźli łącznie 20 krążków.

Były to najważniejsze w roku zawody w Polsce, dla skoczków w wieku 10-13 lat startujących w kategoriach wiekowych C i D. Po całorocznej ciężkiej pracy bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Sekcji Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów zdobywając łącznie 20 medali i 81 punktów w rywalizacji dzieci i młodzieży.


W starszej kategorii wiekowej z trampoliny 1 i 3m oraz wieży złote medale wywalczyli odpowiednio Filip Jachim (13l.) i Karolina Wolska (13l.), kolejne miejsca na podium przypadły Aleksandrze Puterli (13l.) i Maksymowi Stalcowi (13l.) – srebro z trampoliny 1 i 3 metra oraz Marii Łukaszewicz (12l.) – srebro z wieży i brąz z trampoliny 1m i 3m.

W młodszej kategorii wiekowej D wśród chłopców na trampolinach 1 i 3 metrowej tryumfował Maksym Janik (11l.) przed Konradem Miąsikiem (11l. i Oskarem Cmelą (11l). Wśród dziewcząt srebro z trampoliny jedno metrowej wywalczyła Iga Głuszak (11l).

Tak przedstawia się klasyfikacja punktowa:

  1. ZKS Stal Rzeszów – 84 pkt.
  2. COSW Częstochowa – 37 pkt.
  3. MKS PM Katowice – 8 pkt.
  4. Częstochowa Efekt – 4 pkt.
  5. AUEERBACH Tychy – 2 pkt.

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI