OFICJALNA STRONA KLUBU

Bilans trzeciego dnia Letnich Mistrzostw Polski w skokach do wody

Autor: Borys
Data: 29/05/2016 - 19:41
W niedzielę 29 maja zakończyły się Letnie Mistrzostwa Polski w skokach do wody. W ostatnim dniu konkursu zawodnicy Sekcji Skoków ZKS Stal Rzeszów wywalczyli 5 medali.

Szczególnie dwie konkurencje do czerwoności rozpaliły pozytywne emocje wśród kibiców i zawodników. Starty w skokach synchronicznych mężczyzn w kat. Open oraz konkurencja Masters. Do dyscypliny powrócili w wielkim stylu Artur Cisło i Marcin Kulczycki zdobywając złoto w synchronach. Brąz przypadł duetowi Robert Łukaszewicz i Łukasz Wiatr.

Na trampolinie 3m w grupie A dziewcząt złoto przypadło Kai Skrzek ze świetnym wynikiem punktowym, a srebro zdobyła Dominika Bąk. Rzeszowscy zawodnicy w grupie B chłopców na trampolinie 1m podzielili się czołowymi lokatami w kolejności Robert Łukaszewicz, Wojtek Wojtasik oraz Łukasz Wiatr.

Dużo radości i emocji zawodnikom, sędziom i publiczności dostarczył rozegrany po raz pierwszy konkurs Masters. Był on adresowany do osób, którzy zakończyli karierę zawodniczą, a sędziowali go debiutanci – sędziowie zaraz po egzaminie. W tej konkurencji złoto zdobył Adrian Gierga (Katowice), srebro Artur Cisło (Rzeszów), a brąz Kamil Gackowski (Warszawa).

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI