OFICJALNA STRONA KLUBU

Andrzej i Kacper skończyli w finale

Autor: Borys
Data: 11/05/2016 - 18:15
Na dobre rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w skokach do wody rozgrywane w Londynie. Zawodnicy ZKS Stal Rzeszów Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak zakwalifikowali się do finału skoków z trampoliny 1m i zajęli odpowiednio 11 i 12 miejsce.

Obaj nasi zawodnicy bez większych problemów zakwalifikowali się do finałowej 12. Zabrakło jednak trochę szczęścia, aby powalczyć dzisiaj o nieco wyższe lokaty.

Podczas eliminacji Kacper zajmował jedenaste, a Andrzej dziewiąte miejsce. Początkowo w finale Rzeszutek osiągnął piąty wynik. Niestety jego czwarty skok, którym było dwa i pół salta w tył w pozycji kucznej nie należał do najbardziej udanych i zanotował spadek na 10. miejsce. Później spadł jeszcze o jedno oczko. Lesiak źle rozpoczął finał i mimo poprawy skoków w dalszej części ukończył na 12. lokacie.

Pierwsze miejsce podczas tego konkursu uzyskał już po raz czwarty Ilja Kwasza z Ukrainy, za nim uplasował się Włoch Giovanni Tocci. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Austrii Constantin Blaha.

Jeszcze dzisiaj w tej samej kategorii będzie startować kolejna przedstawicielka Żurawi – Kaja Skrzek, która wywalczyła awans do finału. Jutro w konkursie indywidualnym na trampolinie 3m i w piątek w skokach synchronicznych na trampolinie 3m zaprezentują się ponownie Andrzej i Kacper.

 

 

Skomentuj nasz wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SPONSORZY

Miejsce na Twoją reklamę

PATRONI MEDIALNI